Караїми розпочинають місяць десятиденним постом Он куьн ара. Ці дні утримуються від вживання м’яса, по суботах читають Плач Єремії. Не справляють весілля, не святкують інші урочистості.
Останні три дні — з 7 по 10 ава — Юч куьн ара — три дні посиленого дотримання жалоби. В ці дні замовкають пісні й танці, караїми читають книгу Йова, що розповідає про страждання праведника.
У дні 7 і 10 ава утримуються від їжі, тримають пости. 10 ава — день Недава (Курбан). Цього дня тримають полудневний піст, поминають покійних, відвідують цвинтар. З вечора 10 ава вже можна вживати м’ясо, починається період Авуз ачар (в перекладі з караїмської — «відкриття рота»).
За традицією на дворі кенаси ріжуть барана, а м’ясо роздають бідним. Влаштовується застілля після днів посту. Життя повертається в своє звичайне річище. Цього, 5778 року від Адама, дні Он куьн ара почалися з настанням місяця ав у ерев шабат (увечорі напередодні суботи) 13 липня. 7 ава припадає на п’ятницю 20 липня; 10 ава — на понеділок 23 липня.
Олександр Дзюба