«Помилка 1941» — розсекречені архіви
Книжка, перша з циклу, присвячена початку радянсько-німецької війни і подіям, що йому передували. Вона містить документи, вперше представлені широкому загалу. Це, зокрема, донесення дипломатів Третього Рейху, повідомлення спецслужб Румунії й НКВС, розвіддані і матеріали оперативного планування Червоної армії, розсекречені документальні свідчення, такі як вказівка Сталіна про створення Польської РСР у 1939 році і його підготовчі дії щодо захоплення решти Європи, а також спогади учасників тих подій.
У книзі «Помилка 1941» наведені тексти наукових статей, які викривають зовнішньополітичну пропаганду Кремля, інтерв’ю, що надали авторові міжнародні експерти з Другої світової війни і феномена тоталітаризму.
«Рідня» — по обидва боки. 1941-1944.
«Рідня. Поліція і партизани» це документальні свідчення подій, що відбувались на території України за часів німецької окупації, війни спецслужб, зокрема загонів поліції, підпорядкованих німецькій окупаційній владі, і радянських партизан під головуванням командування СРСР. Захоплені пропагандою, по різні боки опинялись члени родин, відбувались братовбивства, безвинні ставали масовими жертвами кровавого терору.
«ГРУ і НКВС у тилу Вермахта»
Книжка є збіркою документованих свідчень учасників партизанського руху щодо підготовки бойовиків й проведення операцій, розроблених і санкціонованих армійською розвідкою та співробітниками НКВС. «ГРУ і НКВС у тилу Вермахта» — спогади про буденне життя в окупації і підпільну війну. Окрема увага приділена ролі жінок у боротьбі з німецькими окупантами, а також участі у ній національних меншин.
«Між Гітлером і Сталіним. Українські повстанці». Самі проти всіх
«Між Гітлером і Сталіним. Українські повстанці» — центральна книга циклу побудована на архівних документах і свідченнях безпосередніх учасників подій. На її сторінках розглядається діяльність Організації українських націоналістів, формування Української повстанської армії і її боротьба проти німецьких загарбників.
Читачеві пропонується об’єктивний погляд на події антипольського етнічного чищення, партизанської війни УПА проти комуністів і Армії Крайової. У книзі вперше наведені подробиці операцій зі захоплення і знищення Євгена Коновальця, Василя Кука, Дмитра Клячковського, Лева Ребета, Романа Шухевича, Степана Бандери. Відверто описані методи антипартизанської боротьби: провокації, прочісування, облави, «перевертні у вишиванках», якими не гребувала радянська влада.
Впевнені, читачам буде цікаво зіставити події більш ніж вісімдесятирічної давнини, наведені у книгах циклу, з тим, що відбувається у світі сьогодні, і зробити власні висновки на основі отриманих фактів. Більше літератури на сайті видавництва «Олді+» https://oldiplus.ua/.