Психологія

Коли з другом треба попрощатися?

Кожна людина рано чи пізно розлучається зі своїми друзями, переростає їх, стає новою особистістю і вже не знаходить із ними нічого спільного.

Коли ж у дружніх стосунках треба поставити крапку?

Коли з другом треба попрощатися?

Друзі починають змагатися один з одним

Звичайно, кожен друг повинен радіти здобуткам свого товариша, але якщо все, що він може йому показати, — це свою заздрість, у цьому немає нічого доброго. Не треба хвалитися чимось перед своєю близькою людиною. Це лише говорить про бажання індивіда самоствердитись і підняти свою самооцінку, а з близькими друзями так не роблять.

У дружбі немає  ревнощів

У жодному разі не можна ставити свого друга перед вибором. Часто така ситуація виникає, коли у компанії з’являється нова людина чи друг знаходить другу половинку. Але всі люди вільні та мають право спілкуватися з тими, хто їм подобається. Примушувати людину вибирати не може ніхто, так чинять лише маленькі діти, а дорослі особистості радіють за свою близьку людину і бажають їй щастя в новому спілкуванні.

Друг говорить лише про себе

Дружба насамперед — це обмін думками та підтримка близької людини. Якщо ж товариш не дає індивіду і слова вставити, а у своєму оповіданні постійно говорить про себе, швидше за все, він не переймається почуттями співрозмовника. Немає нічого цікавого у розмові, де людині потрібно лише кивати та робити зацікавлену особу.

У дружбі присутній лише негатив

Звичайно ж, близька людина повинна підтримувати свого друга в горі, але якщо та лише скаржиться на життя і виплескує на оточуючих свій негатив, то, звичайно ж, кожна особа захоче від цього дистанціюватися. Іноді другові треба розповідати і про щось хороше, особливо якщо він здатний порадіти за свого товариша.

Друзі не хочуть бачитися

Немає нічого поганого в онлайн-листуванні, але якщо людина відчуває дискомфорт щоразу, коли їй потрібно зустрітися зі своїм другом, то це тому, що її організм застерігає її від такого «побачення». Друзі мають радо вітати один одного. Це говорить про те, що вони схильні до гармонійного спілкування і ставляться до близької людини доброзичливо.

Людина боїться своєї вразливості

Незважаючи на те, що друг його добре знає і спілкується з ним уже не перший рік, індивід все одно почувається не у своїй тарілці щоразу, коли знаходиться поряд із товаришем. Він боїться йому щось розповісти, поділитися соромною чи смішною ситуацією, оскільки розуміє, що скоро про це дізнаються усі. Це ненормально, якщо людина не вміє тримати свою мову за зубами, її варто залишити на самоті.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія