Згідно історичних свідоцтв, народження майбутнього поета датується 310 роком до нашої ери. Місце народження: античне місто Кірена.
Його батька називали Баттом, а дід займав важливу посаду при царі – воєначальник. У молодому віці Каллімах прибуває в місто Александрію, де й поселяється. В Елевсині хлопець знайомиться з шкільним вчителем Зенодотом. Отримує роботу при Александрійській бібліотеці царя Птолемея Філадельфа, в тім Мусейон очолити йому не вдалося, а тільки Аполонію Родоському. До того ж він знайшов схильність царя і став придворним поетом.
Не може бути піддана чіткому витлумаченню літературна боротьба, яка спостерігається у творах поета. Як бачимо автор писав свої твори різного літературного жанру. Творча діяльність поета склала понад вісімсот книг, а це погодьмося чимало. В літературні жанри входили: трагедії, сатиричні драми, лірика, ямби, елегії, а також гімни. Стиль їхнього написання був доволі стиснутим, насиченим власними іменами, вимагав значної ерудиції від того, хто його читає.
Поетична діяльність пов’язується з прозовими творами поета античності. В основному його писання стосувалося різного: птахів, рік етносів, народний календарів, чудес, забобонів, міфологічних подій, утворення грецьких поселень, їхніх назв. Велика заслуга мислителя в тому, що було здійснено зіставлення анотованого каталогу Александрійської бібліотеки, що отримав назву «Таблиці», яку складали сто двадцять книг. Також зроблений поділ творів Каллімах на вісім груп. До нашого часу дійшли тільки декілька поетичних творів, навіть уривок з поеми «Гекала». Сюди ж відносимо, наповнені силою почуттів епіграми. Сучасні дослідники притримуються думки щодо дати смерті і місця поховання поета – близько 240 року до нашої ери в Александрії.
Пегас