Місця силиРелігія

Чим відомі і чому приваблюють гостей ці місця?

Про Бушу знято багато документальних фільмів, два з них телеканалом «Wake Up Media» по програмі «ЕЗМ», опубліковано безліч статей у пресі, Бушу відвідують туристи навіть з таких віддалених країн, як США, Канада та Австралія – за програмою «Духовний Туризм». Буша розташована на Ямпільщині, зараз це Могилів-Подільський район Вінницької області. Я особисто відвідував Бушу кілька десятків раз.

Якщо підвести підсумки – що цікавого ми знайдемо у Буші?

Чим відомі і чому приваблюють гостей ці місця?

Вхід до Раю або Вирію у Ярі

Стародавні скелі. У районі Буші – мальовничого селища на кордоні України та Молдови проходить гірський масив Товтри – залишки бар’єрних рифів первинного океану Тетіс та Сарматського Моря. Камені зберігають енергетику давнього океану, і, якщо розслабитися і поринути у себе, можна побачити корали і зграї різнокольорових рибок. Товтри мають значний рекреаційний ефект, у двадцятому столітті люди прагнули потрапити в ці краї заради гідного відпочинку та зміцнення здоров’я.

Чим відомі і чому приваблюють гостей ці місця?

Мегаліти Бушанського Яру

Мегалітичні споруди Бушанського Яру. Вздовж річки Бушанка, схилами яру, протягом майже двох з половиною кілометрів, по обидва береги річки тягнуться мегалітичні споруди: каміння дивної форми. У минулому столітті вчені говорили про те, що це випадкові нагромадження каменів, що виникли внаслідок природних катаклізмів (великого заледеніння тощо). Нині вчені змінюють свою думку. Тому що природа не виробляє каміння кубічної, паралелепіпедної, трапецеподібної форм і кам’яних коліс, а також не складає їх в арки. Яка цивілізація збудувала гігантські мегалітичні споруди Бушанського Яру — невідомо. Археологи несміливо називають цифру понад тридцять п’ять тисяч років тому. І русло річки, і мегалітичні камені на берегах, чітко вишикувалися вздовж лінії з півночі на південь.

У цьому ж напрямку можна побачити рух точок, що світяться в повітрі, іноді вони фіксуються на фото і відео апаратурі. Передбачається, що це може бути генератор давніх цівілізацій, техномагічна машина, що виробляє гігантські обсяги сприятливої ​​енергії. Крім того, мегаліти є і храмовим камінням — Бетелями, «Будинками Божими», через які можна медитативно зіткнутися з Вищими Світами та Абсолютом. Бажання, загадані на мегалітах, дуже швидко та ефективно збуваються. У яру відчувається енергетичний зв’язок як із древнім океаном, і з початковим Космосом. В одному місці Бушанка протікає маленьким зигзагом у формі латинської літери S. Це місце уподобали підприємці, вони стверджують, що перебування на цьому вигині річки сприяє збільшенню прибутку. На подяку Вищим Силам дерева в районі вигину прикрашають різнокольоровими стрічками. А ще в деяких мегалітах є печери, які дуже сприятливі для медитації. Також трапляються залишки старовинних підземних ходів. За старих часів вважали, що Бушанський Яр — це і є Рай та Місто Богів.

Чим відомі і чому приваблюють гостей ці місця?

Вигиб Бушанки у формі літери S

Місце Сили трьох вод. У Буші зливаються воєдино води трьох річок: Мурафа, Бушанка та Суха Бушанка. При цьому утворюється геогліф, схожий на руну «Алгіз» (тризуб). Що означає майже у всіх народів максимальну силу Великого Духу, Абсолют, і навіть Початкову Трійцю. Крім того, місце злиття трьох річок «змиває» з людини негативні програми, відроджує та відновлює її та її дух.

Підземні міста давніх цивілізацій. Дослідники за допомогою геосканерів та методів лозошукання виявили під селищем Буша, і під скелями Яру, велику кількість підземних порожнин. Передбачається, що це міста та храми давніх цивілізацій. Згодом археологи розпочнуть тут розкопки. І є передбачення, що знахідки, зроблені у цих місцях, змінять долю нашої цивілізації.

Скельний Храм. Єдиний у Європі скельний Храм дохристиянського періоду, присвячений Великій Богині, Матері Світів, Матері Землі. У храмі плита із загадковими зображеннями та написами на стінах. Храм величезної енергетичної сили. Світова історична цінність. Є припущення, що при розкопках таких храмів тут знайдуть багато нових знань про давні цивілізації та їх духовні вчення. Храм має дві зали. В одному зверталися до Перуна, Богу Неба. У другому – до Матері Всесвіту – Богині Родючості.

Чим відомі і чому приваблюють гостей ці місця?

Скельний Храм у Буші частина присвячена Великій Матері

Етнографічні музеї. Музеї, де зібрані знахідки часів трипільської культури та слов’янської давнини, що мають, у тому числі, духовне та обрядове значення: здвоєні глеки, ляльки-мотанки у формі Богині, коней, биків, оленів, птахів, риб, килими, рушники, моделі світового дерева, візерунки з знаком Алатирю (восьмипроменева зірка), «космічне яйце» і т.д.

Зцілювальні джерела на горі над річкою Мурафа, і води самої річки. Над річкою Мурафа, на горі, б’ють джерела, які вважаються цілющими. Їм приписують дар зцілювати хвороби зору. Вже кілька століть до джерел існує паломництво, щоб вмитися у їхніх водах та попити води. Потім води джерел струмками впадають в Мурафу і передають їй свої властивості. Відомо про декілька випадків відновлення зору у людей, які купалися у водах Мурафи останніми роками.

Чим відомі і чому приваблюють гостей ці місця?

Свічка на злитті річок у Буші у сутінках

Сади скульптур. У Буші відбуваються міжнародні пленари скульпторів. Майстри зі світовими іменами створюють скульптури та залишають у дарунок селищу. З цих скульптур роблять сади, прикрашаючи їх квітами та чагарниками. Є багато містичних скульптур та скульптур з містичними властивостями.

Панорамні майданчики. За кілька кілометрів від Буші є скельні майданчики, з яких відкриваються панорамні краєвиди на річки та ліси Молдови. Найвідоміша з них — Мохнатка. На схилах Дністра видно печери, де у свій час молилися волхви слов’ян, християнські відлюдники та загадкові рахмани.

Чарівні Сни над Місцями Сили. Сама Буша та її околиці визнані одним із найбільших у світі Міст Сили. Легенда каже, що Місця Сили поділяться з гостями силою, просвітленням, знанням, здоров’ям та успіхом уві сні, якщо гість зупиниться у Буші з ночівлею. Ми маємо можливість зупинитися у Буші з ночівлею, в комфортних умовах, та отримати Дар від Сили під час сну.

На березі річки Мурафа науковці відтворили давньослов’янське капище (відкритий храм для звернення до Вищих Сил) за реконструкцією академіка Б. А. Рибакова. Біля нього часто організують Купальські Вогнища.

У Буші є «Живий» цвинтар козаків-характерників з незвичайної форми хрестами та знаками на них. Століття тому таких цвинтарів у Буші було сім. На вершині Товтри над живим цвинтарем є камінний лабіринт та дев’ятипроменева зірка.

У Буші є власна Лиса Гора. На ній знайдені залишки культових предметів давніх людей (пов’язаних з культом Родючості), поселень, а також з під землі б’ють цілющі джерела, які найбільше сприяють відновленню функції нирок.

Ігор Мехеда

Яка твоя реакція?

Радість
1
Щастя
4
Любов
3
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Місця сили