Культура

Чому закоханість називають хворобою сучасної молоді?

 Закоханість – це справжня хвороба, яка може завдати шкоди. 

 Закоханість – це страшне захворювання, яке може призвести до катастрофи в житті людини.

Чому закоханість називають хворобою сучасної молоді?

Чому закоханість називають хворобою сучасної молоді?

Всі люди виросли з думками та твердою впевненістю в тому, що закоханість – це чудово, цей стан — найкращий у світі. Закохана людина отримує непомітні крила, вона вже не ходить по землі, а пурхає над нею, наче пташка. Її переповнюють почуття та емоції, які викликають «метелики в животі». Стан, коли світ здається прекрасним, неможливо передати словами, його треба відчути і пережити.

Негативні наслідки надмірної симпатії

Американські вчені, які вивчали закоханість та її вплив на людський організм, дійшли висновку, що це хвороба, яку можна прирівняти до наркотичної залежності чи залежності від азартних ігор. Наприклад, PM Casino реєстрація відкриває перед користувачами численні переваги, проте без належного контролю та відповідальності таке захоплення може призвести до ігроманії.

Коли людина закохується до безтями, з її організмом відбуваються дивні речі:

  • з’являються нав’язливі думки про об’єкт симпатії;
  • гостра потреба у взаємності та страх не отримати її;
  • бажання знайти підтвердження взаємності почуттів, що призводить до видання бажаного за дійсне;
  • цілковита зосередженість на об’єкті закоханості, повне ігнорування всього та всіх навколо (родичів, друзів, роботи, навчання, хобі).

Закохана людина ідеалізує свій об’єкт симпатії, не помічаючи його недоліків, часто формує хибну думку про нього. Крім того, у неї порушується режим дня і ночі, відсутній повноцінний сон. Одержима людина погано харчується, у неї прискорене серцебиття, збільшені зіниці, вона відчуває божевільний викид адреналіну в кров, коли зустрічає об’єкт своєї симпатії. Біологічний стан організму дуже схожий на стан наркозалежної чи ігрозалежної людини. Аналогічно на людський організм впливає амфетамін чи інші психотропні речовини, а також азартні ігри. Такий стан часто виходить з-під контролю, поведінка стає непередбачуваною, небезпечною, якщо людина не отримує взаємності.

Вчені також довели, що крім біологічних порушень в організмі людини, закоханість може призвести до непоправних наслідків. Особливо це стосується одружених чоловіків чи жінок. Коли одружена людина закохується, вона переживає всі ті етапи, про які йшлося вище. А найгірше те, що рано чи пізно вирішує залишити сім’ю. 

Що відбувається, коли закоханість минає?

Коли стан безмежної симпатії проходить, то об’єкт закоханості здається вже не таким привабливим та ідеальним. В цей час приходить тверезе розуміння ситуації, у одруженої людини виникає бажання повернутися в сім’ю. Проте, повернути час назад неможливо. Далі приходить затяжна депресія, з якої самостійно вийти часто неможливо. В цьому випадку потрібна допомога фахівця.

Чому закоханість називають хворобою сучасної молоді?

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Культура

Культура

Що таке романтизм?

Романтизм – це великий мистецький, літературний та інтелектуальний рух, який сформувався наприкінці XVIII століття і ...