Люди, які відчувають занепад сил і небажання чимось займатися, не замислюються над тим, що насправді зіткнулися з емоційним вигорянням. Тим більше, мало хто думає про причини, які змогли привести до такого стану.
Що ж заважає людині якісно виконувати її роботу?
- Не кожен індивід може винести постійну критику себе з боку колег чи близьких людей. Можливо, це й вибило її з колії.
- Щоб не вигоріти емоційно, індивіду потрібно час від часу відпочивати. Постійне навантаження може стомити його.
- Якщо людина стикається з високою відповідальністю, їй доводиться ризикувати на роботі, вона не може бути впевнена у своїх силах, це змушує її постійно перебувати в напрузі, через що рано чи пізно вона зривається.
- Багато людей працюють заради якогось заохочення наприкінці, але якщо отримують недостатньо похвали, то розчаровуються у своїй діяльності та позбавляються будь-яких сил.
- Якщо людині доводиться займатися справами, які їй зовсім не подобаються, то незабаром може втратити всю мотивацію і опустити руки.
Іноді людині потрібно працювати, повністю розслабившись, не зосереджуючись на тому, наскільки добре вона виконує поставлені завдання. У перфекціонізм немає нічого хорошого. Саме вона часто призводить до емоційного вигоряння.
Потрібно реально оцінювати власні сили. Якщо людина очікує від себе дуже багато, а потім їй доводиться викладатися на всі 100%, то немає нічого дивного в тому, що вона вигоріла.
Щоб не зіткнутися з емоційним вигорянням, індивід має більше відволікатися від роботи, а також розуміти, на що вона здатна. Не потрібно стрибати вище за голову.
Іван Гудзенко
Яка твоя реакція?
Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0