Психологія

Чому людина має боротися зі своєю тривожною прихильністю?

Навіщо людині взагалі треба робити щось зі своєю прихильністю? Чому вона повинна навчитися по-новому взаємодіяти зі своїм партнером у відносинах та коригувати якось свою поведінку? Так, можливо деякі звички індивіда є токсичними, але хіба вони йому заважають? Насправді вони не дають йому набути надійних відносин, які допоможуть людині відчути себе комфортно. Якщо у відносинах людина має тривожну прихильність, то, перш за все, вона хоче, щоб партнер став її батьком. Їй потрібна опора, підтримка та захист з боку коханого. Вона вимагає від нього безумовного кохання, на яке здатний далеко не кожен індивід.

Чому людина має боротися зі своєю тривожною прихильністю?

Саме ці потреби змушують людину шукати стосунки, щоби потім черпати з них енергію.

Коли ж людина прив’язується до своєї другої половинки, вона відразу відчуває страх можливої втрати коханого. Вона боїться знову відчути себе безпорадною, коли її уявний батько піде. Саме через це і виникає занепокоєння. Тривожному партнеру не потрібна людина поряд. Але їй потрібен у стосунках той, хто зможе її  підтримувати та заспокоювати.

Однак у спілкуванні двох дорослих людей немає місця батькам. У дорослих відносинах люди повинні задовольняти інші потреби.

Людина, яка колись хотіла створити міцний союз, отримує спілкування з особистістю, яка постійно перебуває на взводі, через що і сам індивід почувається не у своїй тарілці.

Саме тому людина має навчитися контролювати свою тривожну поведінку у стосунках. Вона повинна полюбити свою внутрішню дитину, важливо самостійно стати для неї батьком, а не вимагати цього від оточуючих. І також індивіду слід навчитися задовольняти свої потреби, які були проігноровані у дитинстві. І лише після цього вона може вступити у відносини, в яких по-справжньому стане щасливою.

Звичайно, партнери повинні підтримувати один одного, але вони також не повинні перекладати відповідальність за набуття внутрішньої гармонії на чиїсь плечі. Важливо навчитися бути дорослим і потім шукати собі другу половинку.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія