Людина, яка любить себе, цінує свій час і не забувають дбати про себе, підтримує тільки здорові стосунки і не вдає в них. Вона може дозволити собі бути тією, ким насправді є без усіляких масок та утисків.
Необхідно згадати про свою внутрішню дитину, стати для неї найкращим батьком, який простягне чаду руку допомоги, витре сльози, зігріє теплом свого серця і обов’язково підбадьорить у складній ситуації.
Людина навчиться любити себе, якщо звернеться до своєї внутрішньої дитини і побудує з нею діалог. Це допоможе особистості знайти внутрішній баланс і менше сумніватися у собі.
Розмова із собою – це не самокритика. У такій бесіді людина може підняти свою самооцінку і дати собі ту підтримку, якої, можливо, їй не вистачало в дитинстві. Коли людина виростає, її внутрішня дитина так само залишається всередині, і до неї потрібно частіше звертатися.
Іноді людині буває складно полюбити себе, якщо хтось із його оточення не покаже їй, як це робити правильно. Отже, індивіду варто знайти наставника, який цінує його і ставиться до нього по-доброму. Тоді людина зрозуміє, що вона заслуговує на хороші стосунки і зможе дарувати собі позитивні емоції без чиїсь допомоги.
Дуже часто люди не люблять себе, тому що їм ніхто не пояснює, що вони повинні ставитись до себе з усією добротою та теплотою. Але коли людина це зрозуміє, її життя справді зміниться.
Іван Гудзенко