Від того, в якому стані знаходиться енергетичне поле людини, залежить її фізичний і емоційний самопочуття, так як біополе і стан людини в цілому є нерозривними по відношенню один до одного. Якщо біополе буде зменшуватись, людина буде втрачати фізичне і ментальне здоров’я. І навпаки – якщо людина буде безвідповідально ставитися до здоров’я і часто занурюватися в негативні емоції – її біополе сильно постраждає.

Як очистити свою енергію?

Будь-яке захворювання, яке виникло в організмі людини, є зміною в його енергетиці. Багато людей, які здатні бачити ауру людини, можуть відстежити дану зміну. Більш того, колір аури може точно вказати на місце, де в організмі зібраний негатив. Коли людина захворіла, вона йде лікуватися до лікаря, але в свою чергу, медицина працює тільки з зовнішніми проявами хвороби. Саме тому, коли захворювання відбувається через стоншення біополя, методи стандартної медицини можуть бути марними.

Тільки якщо знищити саму причину захворювання, а саме – скупчення негативної енергетики в організмі, а також очистити і зміцнити біополе, від захворювання можна позбутися і без традиційних препаратів.

Для того щоб позбутися від негативної енергетики, яка накопичилася в тілі людини, необхідно повністю очистити її біополе. Одним з найбільш поширених і ефективних методів є чистка організму полум’ям свічки. Для цього людині знадобиться асистент, який повинен водити свічкою по всьому тілу людини, особливо, в області чакр з боку спини. Також, людина може очистити свою енергетику самостійно, але для цього необхідно проявити старанність.

Для цього необхідно зануритися в медитацію в положенні лежачи. У тому стані, людина занурюється в невеликий транс і здатна керувати своєю енергією самостійно. Перебуваючи в цьому стані, людина повинна уявити себе оточеною сліпуче білим світлом, яке і є очищаючим для біополя. З закритими очима уявити сліпуче біле світло досить складно, це вимагає практики. Але якщо цей ритуал все ж вдалося провести, очищення можна вважати успішним. Ще більш ефективним метод буде в тому випадку, якщо людина, при поданні білого світла буде читати очищувальну мантру або молитву. Також, при цьому ритуалі дуже важливо висвітлити всі чакри організму, так як негативна енергетика може ховатися і в них.

Іван Гудзенко