Магічне коло з давніх часів є одним з найважливіших атрибутів в проведенні багатьох ритуалів. При цьому, коло є  частиною як світлої, так і темної магії. Але, незважаючи на це, найчастіше коло використовується для створення навколо себе щита, через який не здатна пробратися негативна енергетика під час проведення обряду. Абсолютно не має значення, якого розміру буде намальований круг, але дуже важливо, щоб людина була повністю занурена в його межі, а також їй було достатньо місця для самого ритуалу. Для того, щоб намалювати правильне магічне коло, яке дійсно здатне захистити від нечистої сили, існує кілька методів.

Як намалювати магічне коло

Для першого методу створення магічного кола необхідно приготувати свічки різних кольорів. Саме коло повинні створювати білі свічки, яких в загальній кількості повинно бути тринадцять штук. Між ними необхідно встановити свічки всіх кольорів веселки, так, щоб кольорова свічка і біла чергувалися. Також в центр кола слід встановити дві свічки, як символ чистоти зробленого ритуалу. Ці свічки символізують Бога і Богиню.  Запалювати магічне коло слід обов’язково починаючи з фіолетової свічки, яка повинна розташовуватися на північній стороні. В останню чергу запалюються свічки в центрі кола.

Також існує спосіб створення магічного кола за допомогою стандартної колоди гральних карт. Дуже важливо, щоб обидві колоди були абсолютно новими, в них ніколи не грали і не гадали на них раніше.

Коло слід починати викладати на півночі, поклавши в першу чергу тузи, а далі по зростаючій масті – починаючи від шісток, закінчуючи королями. З іншої нової колоди необхідно вийняти дві карти – червові король і дама. Ці карти кладуться в центр кола, також символізуючи собою Бога і Богинь. Також, для цього методу знадобляться раніше заготовлені камені різних порід. Галькою слід викласти наступне, зовнішнє коло. Всього в колі повинно бути тринадцять каменів. Також, в цьому методі використовується гірський кришталь, який повинен лежати на чотирьох сторонах світла, а також кварц і бурштин, покладений на карти дами та короля в центрі. Кварц і бурштин символізує собою вівтар, який розташовується в центрі кола.

В незалежності від того, який саме ритуал буде проводитися в даному колі, після його закінчення, людина зобов’язана подякувати стихіям, які збудували в її  захист це коло, адже саме завдяки натуральним мінералам, коло стає справжнім щитом, який не здатні пробити злі сили і духи . У будь-якому із способів створення кола, матеріали слід прибирати за годинниковою стрілкою, починаючи з північного боку фігури.

Іван Гудзенко