Серіали та соціальні мережі ввечері
На жаль, часто люди не можуть себе контролювати, а тому, якщо ввечері після роботи вони розслабляються за допомогою перегляду серіалу і своєї стрічки новин в соціальних мережах, вони не можуть сказати собі «стоп», через що пізно лягають. Звичайно, якщо людина має силу волі, вона може займатися ввечері будь-що. Однак, якщо у нього не виходить себе зупинити, можливо, їй варто вибрати для себе інше дозвілля перед сном, наприклад, читання книги або медитацію.
Вейпінг
Сьогодні звичайне куріння вже давно зникло, а популярність набирає нове шкідливе хобі — вейпінг. Багато людей купують собі вейп, щоб кинути палити, проте вони навіть не здогадуються, що тим самим вони лише посилюють свою звичку. Справа в тому, що любителі вейпів цілий день затягуються за допомогою своїх апаратів, і тому отримують ще більшу дозу нікотину, від чого їхній організм лише страждає.
Довге перебування під сонцем
Щоб заповнити недолік у своєму організмі вітаміну D, людині слід гуляти на вулиці у сонячну погоду, особливо це важливо восени. Однак, якщо людина довгий час знаходиться під променями сонця, що палять, вона може підвищити ризик розвитку у себе раку шкіри. Не варто ігнорувати використання сонцезахисних засобів, а також важливо частіше йти в тінь у сонячну погоду. Слід уникати контакту з сонцем рано вранці, коли ультрафіолетові промені найбільш небезпечні.
Робота без відпочинку
Деякі люди не можуть позбутися у своєму житті прокрастинації, інші ж страждають від перфекціонізму. Іноді людина забуває навіть про свої природні потреби, коли вона перебуває на роботі: вона не ходить у туалет, нічого не їсть і сидить в одному положенні перед комп’ютером довгий годинник. Однак, якщо людина не змінить свій спосіб життя, незабаром вона зіткнеться із захворюваннями суглобів і кісток, скаржиться на дискомфорт в очах, запаморочення тощо. Важливо робити невеликі паузи протягом свого робочого дня — так людина зробить собі краще.
Іван Гудзенко