Як же зрозуміти, що людина все ж таки довела себе до нервового виснаження?
Постійне бажання спати
Якщо людина емоційно вигоріла і заробила собі хронічну втому, то немає нічого дивного в тому, що їй завжди хочеться відпочивати. У неї немає бажання займатися якимись речами, роботою чи хобі, чогось прагнути просто тому, що їй спочатку потрібно поповнити запаси своєї енергії, але це їй теж не вдається. Людина не навіть може зранку прокинутися і вирушити у справах, що вже говорити про те, щоб виконувати якусь зарядку та приймати вітаміни?
Людина не любить себе і не хоче витрачати на себе гроші
Якщо індивід став більше уваги звертати на інших людей, звичайно, в цьому немає нічого поганого, але при цьому він не повинен забувати про себе. Однак якщо особистість відсуває свої потреби на другий, а то й на третій план, ніколи не тішить себе якимись покупками і намагається жертвувати будь-що заради інших людей, то варто задуматися, чому вона так робить? Можливо, вона живе на автоматі і не прислухається до власних потреб, не розуміє, чого справді хоче досягти у цьому житті.
Песимістичний настрій
Якщо людина весь час ловить себе на якихось токсичних і депресивних думках, вона має звернути увагу на цей сигнал. У жодному разі не можна занурюватися в цей стан, адже з нього людина навряд чи зможе вибратися самостійно. Поки подібні роздуми не притягнули цілком відчутний негатив у життя особистості, вона має скоріше наповнитись енергією, а зробити це можна за допомогою улюблених хобі, спілкування з друзями, а також зміни обстановки.
Людина не може зрушити з місця
Навіть якщо вона намагається змінитися на краще, у нього нічого не виходить, а робота так і стоїть на місці. Можливо, таким чином навколишній світ попереджає індивіда про те, що йому спочатку потрібно подумати про свій внутрішній стан і лише потім уже турбуватися про зовнішні зміни. Не потрібно фокусуватися на своїх вчинках, навіть якщо людина зараз не просувається в кар’єрі, в цьому немає нічого страшного, головне, щоб вона знайшла гармонію в собі.
Іван Гудзенко