Які поради їй у цьому обов’язково допоможуть?
Необхідно бачити різницю між своїм сьогоденням та минулим
Так, у житті кожної людини є помилки, але якщо вона постійно повертатиметься у своє минуле, вона не зробить собі краще. Неважливо, що відбувалося в минулому людину, вона має фокусуватися на своєму сьогоденні та спробувати змінити своє життя, зробити її комфортним для власного майбутнього. Не треба дорікати собі за те, що вже давно сталося, інші люди про це навіть не пам’ятають.
Поставити собі важливі питання
Якщо людина розуміє, що її починає долати панічна атака, і вона почувається неважливо, їй слід поставити наступні питання:
Як ця ситуація може погіршитись?
Що потрібно зробити, щоби вирішити проблему?
Чи достатньо в людини сил, щоб розібратися із проблемою?
Ці питання допоможуть людині зрозуміти, що насправді в її житті не все так погано, вона має лише почати діяти.
Стрес погіршує життя особистості
Так, кожна людина переживає про щось у своєму житті, вона нічого не може вдіяти зі стресом, який їй атакує. Але важливо розуміти, що зайва тривога завдає шкоди організму. Якщо людина не боротиметься з хронічним стресом, вона зменшить термін свого життя, а тому вона має навчитися заспокоюватись у будь-якій ситуації.
Позитивне мислення
Так, можливо, у тривожній ситуації зробити це не так і просто, але людина має знижувати градус хвилювання у своєму житті. Позитивне мислення покращує стан індивіда. Потрібно лише навчитися шукати щось хороше у будь-якій складності.
Не сидіти на одному місці, а діяти
Коли людина сидить склавши руки, вона починає вигадувати найгірші сценарії ситуації. І щоб цього не сталося, треба діяти. Не обов’язково зараз займатися вирішенням проблеми, але, можливо, варто присвятити час якійсь фізичній праці, наприклад, забратися або прогулятися парком, але в жодному разі не занурюватися у свої негативні думки.
Іван Гудзенко