Психологія

Типи інтроверсії: якими бувають насправді інтроверти?

Інтроверт — це людина, яка воліє більше занурюватися в себе, а не звертати уваги на зовнішні обставини. Хтось вважає інтровертів замкнутими людьми, але не варто списувати їх із рахунків. З ними може бути цікаво спілкуватися, потрібно лише знайти до них свій підхід. Мало хто знає про те, що інтроверти бувають різними.

З якими типами інтроверсії слід познайомитися?

Типи інтроверсії: якими бувають насправді інтроверти?

Стримані інтроверти

Вони дають собі час на те, щоб подумати, і лише після цього щось говорять чи роблять. Поспішати такого інтроверта не потрібно, бо нічого хорошого з цього не вийде. Швидше за все, людина розгубиться і взагалі не дасть відповіді своєму співрозмовнику.

Тривожні інтроверти

Часто такі особистості що неспроможні розслабитися, навіть коли ізолюються від суспільства. Їм складно виходити у світ і заводити з кимось розмову. За своєю природою такі люди дуже сором’язливі. Вони весь час накручують себе, їм здається, що вони говорять невпопад. Такий інтроверт, як правило, займатиметься самокопанням. Він почне накручувати себе, вважаючи, що люди не хочуть з ним спілкуватися, хоча насправді йому просто потрібно вийти із зони комфорту.

Думають інтроверти

Напевно, це найсміливіші інтроверти. Усередині себе вони розуміють, що їм потрібно взаємодіяти не лише зі своїми близькими друзями, а й із великими групами людей, яких вони бачать уперше. Думаючий інтроверт, як правило, схильний до рефлексії та постійного аналізу своїх слів та дій. Він також багато уваги приділяє тому, як поводяться співрозмовники, він зчитує їх реакції, щоб почуватися комфортно поряд з ними.

Соціальні інтроверти

А от кого приваблюють невеликі групи співрозмовників, то це соціальних інтровертів. Іноді вони можуть відмовитися від будь-якого спілкування. Витягти на прогулянку або вечірку такого знайомого не вийде, швидше за все, він пошлеться на численні справи, а в результаті буде спокійно дивитись серіал в обійми зі своїм котом.

Насправді інтроверти можуть бути дуже цікавими особистостями, потрібно лише виявити терпіння, тому що відкриваються своєму співрозмовнику вони не одразу.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія