Але які ж поради допоможуть їй порозумітися з ким завгодно?
Для початку, звичайно, особистості потрібно вийти із зони комфорту. Правила для людини, яка мріє домогтися поваги від інших людей
Якщо є така можливість, варто похвалити свого співрозмовника
Навіть якщо людина досягла невеликих успіхів у своєму житті, варто її за це похвалити. Людям потрібне схвалення, найчастіше вони чогось домагаються, щоб їм сказали, що вони молодці. Таким чином людина підніме самооцінку своєму другові чи знайомому.
Важливо відмовитись у своєму житті від приниження
Краще заплющити очі на помилку свого знайомого, якщо в людини це вийде. Не треба когось принижувати лише тому, що індивід у чомусь не досяг успіху або десь оступився. Іноді людина десь може виявитися неправою, але важливо, щоб їй дали можливість реабілітуватися.
Краще сказати щось добре співрозмовнику, а не критикувати його
Якщо людини немає поруч, то не потрібно виливати на неї негатив за її спиною, краще згадати якісь її позитивні риси, їх можна точно обговорити зі своїми співрозмовниками. Не можна говорити щось погане про свого друга чи знайомого, краще тоді вже вибрати мовчання.
Іноді потрібно просто спостерігати
Людині варто більше дивитися на те, як оточуючі поводяться. Так людина зможе помітити більше хорошого у своєму житті, і вона не буде упередженою. Такий лайфхак допоможе людині не бути лицемірною, якщо раптом вона захоче когось похвалити.
Жодних пліток
Не треба сприймати якісь дії свого співрозмовника в багнети, а потім розповідати про це всім поспіль. Якщо людині щось не подобається в знайомому, вона може сказати про це прямо своєму співрозмовнику або промовчати, але не потрібно писати про своє невдоволення комусь або ж говорити це ніби по секрету.
Поступитися людям своє місце
Не треба зайвий раз чимось вихвалятися, нехай інші люди теж відчують себе успішними. Людина не стане гіршою, якщо вона скаже, що вона чогось не вміє. Така поведінка допоможе індивіду придбати більше друзів, а чи не ворогів.
Сказати «Вибач мене»
Якщо людина дійсно десь оступилася, вона має принести співрозмовнику свої вибачення. Хай краще він сам себе лає, ніж це зроблять оточуючі люди у нього за спиною.
Дати людині слушну пораду
Не треба спілкуватися зі своїми співрозмовниками в наказному тоні, краще запропонувати їм якусь альтернативу та пояснити, чому варто вчинити так, а не інакше. Так слова людини ніким не сприйматимуться в багнети.
Іван Гудзенко