Психологія

Як людина може перестати бути нудною?

Спілкуватися зі нудним співрозмовником ніхто не хоче, адже він не може підтримати жодну тему в розмові, щось розповісти про себе або пожартувати, розрядити обстановку. Він обтяжує спілкування, і від нього хочеться якнайшвидше втекти.

Але що робити, якщо людина сама відчуває, що вона нудна?

Як людина може перестати бути нудною?

 Як він може зрозуміти, що це справді так?

Риси нудної людини:

* не вміє підтримувати діалог;

* думає тільки про себе;

* відчуває стійку ворожість до чогось;

* поводиться пасивно;

* не любить жартувати.

Що зазвичай робить нудна людина?

* цілий сидить за комп’ютером;

* колекціонує марки або якісь наклейки;

* постійно дивиться телевізор;

* 24/7 перевіряє новини у своїх соціальних мережах.

Але що такого в тому, що людина не може бути цікавою? Насправді це може негативно вплинути на її життя. Справа в тому, що співрозмовник з яким нудно, наче тягар, з ним хочеться швидше розпрощатися і більше ніколи йому не писати, бо час поряд з ним, здається, тягнеться нескінченно.

Але чи може людина щось змінити у собі? Що робити, якщо вона весь час поводиться стереотипно і має у своєму арсеналі якісь нудні риси? Які поради обов’язково прийдуть їй на допомогу? Як вона може стати по-справжньому цікавим співрозмовником, з яким не хочеться розлучатися?

Розповісти якийсь анекдот

Ніхто не каже, що людина має жартувати праворуч і ліворуч, але в неї в запасі мають бути підготовлені історії, які можуть розсмішити будь-кого або хоча б захопити на деякий час.

Жести у розмові дуже важливі

Щоб показати, що людині дійсно подобається розмова, слід час від часу дивитися в очі своєму співрозмовнику, кивати і в жодному разі не відволікатися на свої гаджети або навколишнє оточення.

Можна говорити про що завгодно

Людина може легко змінити тему розмови, якщо їй цього хочеться. Таким чином, можна повернути розмову абсолютно в будь-яке русло, і це не вважатиметься чимось грубим.

Цікавитись тим, хто сидить навпроти

Недостатньо просто запитати у співрозмовника, як ідуть його справи, а потім говорити тільки про себе. Важливо ставити другові чи знайомому питання по ходу розмови, щоб той відчував, що він не каже даремно — так йому хочеться розповісти про себе ще більше, і він справді буде вдячний за це індивіду.

Жодних скарг

Так, у житті кожної людини можуть виникати проблеми. Можливо, від нього пішла друга половинка чи його звільнили з роботи. І, можливо, друзі чи знайомі навіть поцікавляться тим, як людина з цим справляється, але вона не повинна занурюватися у вічний негатив і згадувати лише погані речі, які з нею трапилися.

Так, можливо, людина відразу не зможе стати по-справжньому цікавою і різнобічно розвиненою особистістю. Але головне — щоб вона намагалася  це робити і думав не лише про себе, а й про людей, які поряд.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія