Місця силиРелігія

ОБРЯДИ З КРУГЛИМИ ТІСТОВИМИ ВИРОБАМИ НА ПОЧАТКУ ВЕСНИ

У період з кінця лютого — до дня весняного рівнодення, багато народів світу здійснюють ритуал випікання та частування членів сім’ї (роду) та гостей тестовими виробами круглої форми (млинці, коржі, пироги тощо). Все це існує з найдавніших часів і такі обряди я спостерігав під час своїх поїздок у різних народів Землі, на різних континентах. По-перше саме вживання їжі за столом — найдавніше Богослужіння, оскільки частування призначалося як людям, запрошеним за стіл, так й Богам.

ОБРЯДИ З КРУГЛИМИ ТІСТОВИМИ ВИРОБАМИ НА ПОЧАТКУ ВЕСНИ

По-друге — форма млинця (коржа, пирога) кругла, і тестові вироби зазвичай жовтого або золотистого кольорів. Тут одразу три символи в одному. Перший символ – жовтий або золотистий колір. Він символізує найвищу космічну енергію, випромінювану Абсолютним Джерелом Усього (цей же сенс має покриття золотом куполів храмів у різних духовних навчаннях).

Друге – символізує яскраве потужне весняне Сонце, диск якого своїм яскравим весняним сяйвом починає зігрівати землю напередодні весни та її родючого буйства. Сонце також символізує здоров’я людини. Третє — Символізує повний Місяць як джерело успіху та успіху в матеріальному світі (у багатьох стародавніх культурах повний Місяць вважався печаткою на договорі про взаємодопомогу між людьми та Богами).

Таким чином, з’їдаючи млинець (корж, пиріг), ми активуємо найдавніший архетип символічної магії — ми приймаємо в себе не тільки млинець, а й ініціюємо надходження в себе Енергії Творіння, сили Сонця та сили Місяця. Знаючи цей архетип, і вживаючи млинець (корж, пиріг) з проханням до Всесвіту наділити Силою – отримуємо смугу здоров’я та удачі у всьому! Природним завершенням періоду печіння обрядових тестових виробів є випікання пирога із зображенням сходів і 40 птахів на день Весняного Рівнодення (21-22 березня).

Ігор Мехеда

Яка твоя реакція?

Радість
4
Щастя
0
Любов
1
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Місця сили