Церква Великої Качки (ЦВК) набирає популярності серед українців.

Останнім часом в Україні особливої популярності досягають новітні релігійні течії,які по своїй суті об’єднують східні та західні релігійні традиції. У цій статті я познайомлю Вас з новітньою течією, яка активно поширюється і щоденно у її ряди вступає велика кількість наших громадян (за даними сектоборчих організацій так звана  «Церква Великої Качки» є небезпечною деструктивною сектою, яка активно вербує українських громадян. Православні сектоборці вважають, що  подібні течії руйнують «високодуховну православну  слов’янську націю», і тому їх треба прикривати, як це робиться у наших «канонічних православних сусідів»).

Хоча послідовники та керівники «Церкви Великої Качки» відкидають класифікацію новітня релігія, називаючи її вічною релігією, яка існує уже більше ніж мільйон років. А звинувачення сектоборців називають надуманими та не аргументованими, адже  послідовники «Церкви Великої Качки», вірять, що головна суть кожної людини жити так, щоб Велика Качка наділила віруючого вічними джерелами ряски блаженства після смерті .

Готуючи цю статтю, я проаналізував появу цієї течії в нашій країні, як виявилося Церква Великої Качки була створена декілька років тому у місті Києві , послідовниками цієї течії є уже декілька тисяч  українців.  Ця церква поки ще немає своїх великих храмів,  проте має своє сакральне місце. Святим місцем для усіх послідовників Великої Качки є храм Гебеклі-Тепе у Туреччинні. Уже декілька років підряд адепти «Церкви Великої Качки» їздять у паломництво у храм Гебеклі-Тепе   там здійснюють свої ритуали та моляться Великому Качору, щоб той наділив їх здоров’ям та грошима, а також саме там відбуваються качині медитаційні ретвіти, де адепти протягом декількох тижнів займаються качиною йогою.

Нещодавно з’явилася інформація, що послідовники «церкви Великої Качки»  проведуть 27 липня 2018 року у місті Києві велику ходу проти єресі двоголової курки-мутанта.

У майбутніх статтях  я  більш ретельно опишу вам віровчення, обряди, ритуали церкви Великої Качки.

Ігор Дмитрук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук
Дмитрук Игорь о появлении и трансформации мистицизма

Рубрики
Ми у Facebook
Обсуждение (Последние комментарии)