Православні мотиви судного дня у піснях групи Наутілус Помпілус

Сьогодні  моя стаття присвячена російській групі Наутілус  та християнським мотивам у їхній піснях (на основі пісня Труби Гавриил )

Відомо,що Наутілус започаткували епоху класичного російського ліричного рокенролу. Цей рокенрол був відлунням американського,але більш вдумливий, можна навіть  сказати більш душевніший. Наутілус Попілус започаткували Російський рок із мотивами православного віровчення,хоча ця група ніколи не була якоюсь групою ультрасом  Російської Православної церкви,це були пісні своєрідного роковського драйво-ліричного мотиву.  Не можна назвати,що хлопці з Наутілуса вели життя ультра православного життя,але ці мужики більше оправославили молодих людей чим російські сельскі попіки. На мій погляд пісня Наутілус Попілус Труби Гаврил це саме та пісня котра годиться для нашої православної молоді котра заблукала у сітях

буденної клубної музики Ця пісня є своєрідним шуканням людини Бога,і показує ,що кожна людина повинна задуматися над своїм буденним життям та шукати Господа. Труби Гавриил є своєрідним маніфестом соліста,який шукає істину в життя,а також чекає суду Господа,і повірте за по мотивам цієї пісні суд буде дуже серйозним. Мотив пісні несе глибоко душевні переживання простої православної людині, котра до кінця не розуміє суть православного віровчення, але вона хоче пізнати його та прийняти. Хіба православна традиція саме цього не навчає,так так,тільки блатні попи забули про це і засуджують таких людей котрі несуть у суспільство живого Ісуса.

Ультра православні забули,заповідь не суди,але вони судять. Я не роблю ніякого піару Наутілусу,бо цій групі вже не потрібен піар вона увійшла в історію,як група котра співає душевний рок. Давайте повернемося до самої пісні Труби Гавриил,я не буду перекладати з російської тому,що може втрати суть пісні.

Сошёл не Землю Гавриил
И затрубил в свою трубу,
И звал на Суд он всех живых.
И всех лежащих во гробу,
Но шёл уже четвёртый час
И каждый грешник крепко спал.
И был напрасен трубный глас.
И ни один из нас не встал!

Цих перших рядків пісні ми бачимо,що так гладко не буде проходити судний день,як навчають Свідки Ієгови, саме ці строфи несуть для оточуючих осмислення простих людей судного дня,а не церковних діячів,які говорять не зрозумілі проповіді,хоча самі займаються своєю інтерпретацією Біблії,чому ж прості рокери цього не можуть робити.

Я не хочу породжувати ніякої ворожнечі,я поважаю,наших церковних ієрархів,але нехай вони дозволяють людям нести Бога у маси.

Власне пісня Нутілуса, Труби Гавриил є досить цікавою та повчальною, і приємно,що в 2000 роках Православні ієрархи зрозуміли,що рок не завжди є сатанинським,і навіть цей вид музики може бути християнсько-повчальним. І саме пісня Труби Гавриил розпочала епоху православної рок традиції,котру і до тепер продовжує ДТТ,Гребищиков, та інші молоді рокери Росії та України.

Нажаль моя стаття є суто моїм  роздумом над проблемами православного рокенролу,який постійно приводить все нових та нових людей у православ’я.

Слухайте хорошу музику та робіть свої висновки.

Ігор Дмитрук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук
Дмитрук Игорь о появлении и трансформации мистицизма

Рубрики
Ми у Facebook
Обсуждение (Последние комментарии)