Психологія

Як і що кажуть співзалежні люди?

На жаль, далеко не завжди співзалежними можуть бути лише романтичні стосунки. Якщо особистість залежна, вона не зможе вибудовувати здорове спілкування також зі своїми друзями та родичами. Людина, яка страждає від цієї особливості свого характеру, нічого не може з собою вдіяти. Вона вибудовує лише токсичне спілкування з оточуючими.Але як же з промови людини зрозуміти, що вона схильна до співзалежності?

Що вона говорить?

Як і що кажуть співзалежні люди?

«Що я повинен зробити?»

Співзалежна людина не вміє брати на себе відповідальність за власні події. Коли якась ситуація вибиває її з колії, вона біжить до інших людей за допомогою. Вона  хоче, щоб вони вирішили всі її проблеми.

«Як я можу вплинути на неї?»

Людина вважає, що вона може контролювати все у своєму житті, зокрема й поведінку інших людей. Її  долають такі думки, бо вона намагається підлаштуватися під своїх співрозмовників.

«Ти змушуєш мене це робити»

Людина поводиться безвідповідально, тому що вона справді вважає, що у всьому винні інші люди. Це через них вона робить певні дії, які, можливо, навіть їй  доставляють дискомфорт.

«Як мені завоювати її?»

І також сюди можна віднести питання «Як я можу закохати її в себе?», «Як я можу звернути на себе її увагу?». Людина просто користується іншими людьми і не вважає їх особистостями, які можуть мати свої мрії, цілі, прагнення і так далі. Людина маніпулює своїми співрозмовниками, намагаючись зробити їх зручними собі.

Як мені пояснити їй?

Можливо, пояснювати нічого людині не потрібно. Якщо співрозмовник дотримується іншої точки зору, це не означає, що залежний партнер чи друг повинен щось вбивати їй на думку. Але вона так само вважає, що оточуючими людьми можна керувати.

Ти зовсім не любиш мене

Людині здається, що якщо її не люблять так, як вона цього хоче, значить, до неї і зовсім погано ставляться. Але насправді люди можуть дати людині лише те, що мають. Звичайно, вони повинні намагатися зробити людину щасливою. Однак у свої дії вони все одно вкладають власні уявлення про це щастя.

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Психологія