Дружні стосунки – це важлива частина життя будь-якої людини. Індивід зустрічає свого соумейта, отримує від нього підтримку, увагу, дає йому щось натомість, спілкується на цікаві йому теми, але потім щось змінюється.
Чому так відбувається?
Людина ще деякий час душі не сподівалася у своєму другові, але тепер практично не дзвонить і не пише йому.
Які ж ознаки вкажуть на те, що людина просто виросла з цього спілкування і не бачить у ньому жодного сенсу?
- Як тільки людина говорить про те, що в її житті відбулися якісь позитивні речі, вона стикається із суперництвом чи заздрістю з боку свого так званого друга. Він постійно відчуває напругу, що походить від товариша.
- Людина не може відкритися своєму другові, висловити себе, він відчуває, що той спілкується з нею нещиро і не звертає уваги на те, що людина хоче їй сказати.
- Людині достатньо лише поділитися зі своїм другом власними захопленнями чи речами, які піднімають йому настрій, як його відразу починають висміювати чи ігнорувати.
- Неважливо, яку інформацію людина розповідає своєму другові, через деякий час вона помічає, що ці новини стають відомими абсолютно всім, бо так званий друг не може тримати свою мову за зубами.
- Після спілкування з другом людина почувається емоційно виснаженою, у неї починає боліти голова, вона відчуває перманентну слабкість.
- Ще деякий час тому люди близько спілкувалися, а зараз вони розуміють, що їх цінності та орієнтири змінилися, і вони не бачать точок дотику один до одного.
Не варто дуже засмучуватися, якщо дружба раптом закінчилася. Іноді людина може втрачати людей у своєму житті, але важливо дати їм свободу, а не триматися за них. Варто відпустити колишніх друзів у їхнє світле майбутнє і сказати їм спасибі за спілкування.
Іван Гудзенко
Яка твоя реакція?
Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0