Політична філософія

Я — європеєць

esПрокидаєшся зранку, за звичкою підходиш до вікна. Споглядаєш на ранкове рідне місто. Коли ти мешкаєш у багатоповерхівці, особливо приємно споглядати, з висоти пташиного польоту, на луги, дерева, крихітні будинки, омиті ранковим промінням. Все це надихає. Надихає на дії, на зміни. Не лише у межах особистості, але й рамках всієї України, адже зміни починаються з малого!

Нещодавні події в Україні змусили мене подумати над нашим майбутнім. Куди ми йдемо? До чого прагнемо? Я європеєць. Це добре чи погано? До якої Європи ми йдемо? Нині набуває популярності лозунг – « Йдемо в Європу, до світлого майбутнього!». А що таке Євросоюз? До якого майбутнього ми йдемо? Вивчивши і проаналізувавши деяку інформацію, я прийшла до висновку.

Європейський союз  — це союз європейських країн, створений за Маастрихтським трактатом, що був підписаний в лютому 1992 року і став чинним з листопада 1993 року,  столиця -Брюссель, має 24 офіційні і робочі мови,  є гімн — «Ода радості», девіз — «Єдність у різноманітті»,  засновник Мартін Шульц. Мета: створення економічного союзу, створення спільного  ринку  послуг( матеріальних благ, капіталу і праці), впровадження спільного громадянства, ведення спільної зовнішньої  політики. Для вступу в ЄС країна повинна мати демократичні принципи, бути конкуренто здатною, мати принципи свободи і пошани прав людини.

Опрацювавши дану інформацію, мене вразив девіз Євросоюзу – «Єдність у різноманітті». Цей лозунг,  як дві сторони однієї медалі. З одного боку ми всі різні, і це добре, адже Бог створив нас для того, щоб ми робили добро, служили одне одному, щоб ми разом своїми дарами, своїми талантами будували міцну сім’ю, міцне суспільство, міцну державу, міцний світі, ми йдемо до спільної мети. Як ми можемо будувати міцне суспільство, міцну державу, міцну країну, якщо у нас не будуть здорові сім’ї ? А як ми можемо будувати здорову сім’ю в Євросоюзі, адже він удобрює одностатеві шлюби? Як  може бути міцна, здорова сім’я в одностатевих шлюбах, адже це противорічить тим принципам , які в нас закладені Богом. З іншої сторони медалі стоїть привабливість девізу. Ми можемо взяти індивідуальність кожної людини, і спрямувати її на розвиток кращого майбутнього нашого світу. Цей лозунг допомагає повірити у неповторність кожної людини. Він надихає діяти і впевнено прямувати до світлого майбутнього.

Якщо розглянути умови вступу до ЄС , то вони з одного боку навіть приваблюють, але з іншої сторони наші батьки, діди, прадіди, століттями боролися за незалежність України. Невже ми можемо просто віддатися в руки чужинцю, як повія??

Адже в нашій країні мешкають інтелігентні, розумні, творчі, цікаві люди. Але нас пригноблюють, нав’язують чужу культуру, нас вбивають як особистість. ЗМІ займаються пропагандою, роблять з нас масу людей, яка скоро стане стадом, яке навіть не буде здане думати, яким легко керувати.

Чому це роблять? Просто комусь вигідно. Хтось хоче керувати  цілим світом. Але хіба легко це робити коли сильна нація, коли люди мають власну думку? Коли вони готові відстоювати свої права, свою свободу? Набагато легше це робити коли люди з легкістю піддаються новим тенденціям, коли вони просто, тупо наслідують чиюсь думку. Скоро, зовсім скоро,  хтось скаже, що в цьому році модно ходити з рожевими кроликами і всі масово будуть купувати і фарбувати цих кроликів. Ми вважаємо, що зірки естради, спорту чи кіно це кумири, але ми не задумуємось що це просто маріонетки для нав’язування думки, створення тенденцій, за якими масово всі слідували, слідують, і будуть слідувати.

Що нам дає вступ у Євросоюз? Демократію, свободу слова, свободу віросповідання, секс? Демократія – це повне свавілля, безлад. Демократія — це коли кожен висловлює свою думку, і вважає що він правий, це неможливість працювати в команді, адже кожен тягне рішення у свій бік.  Свобода слова лише умовна, адже за кожне висловлювання проти влади, проти держави, проти іншої особи ти можеш нести покарання, тобто формально ти вільно висловлюєш свою думку, а насправді, якщо вона не задовольняє чиїсь інтереси ,то ти можеш за неї відповісти.

Що дає нам тенденція вільних стосунків? Зменшення кількості шлюбів і збільшення кількості розлучень, цивільні шлюби, небажання народжувати дітей, займатись їх вихованням, зростає кількість дітей у неповних сім’ях, збільшення кількості абортів, створення засобів контрацепції.  Яка від цього користь?

Ми завжди були і повинні залишатись українцями, повинні зберігати свою культуру і традиції, цінувати їх.

Свобода сексу скоро перетвориться в масову залежність. А чому перетвориться??  Це вже є масова залежність. Зараз по Україні гуляє тенденція про те, що втрачати цноту до весілля це нормально, напевне зараз відсоток таких пар, що не мають інтимні стосунки до шлюбу, близиться до 1%. За останні 50 років це стало просто трендом, нормальним явищем. А де ж культурні цінності, мораль, Біблія?? Бог говорить нам про це зовсім інше. Якщо ми стверджуємо, що Україна християнська держава. Тоді чому ми не  дотримуємось принципів Біблії?

Все це заставляє нас замислитись. Особисто я, зваживши всі за і проти, прийшла до висновку: що це все немає сенсу, в нас достатньо сил для розвитку міцної держави, конкуренто здатної будь-якій державі  світу. Просто треба підтримувати потенціал, підтримувати молодь у її кроках. Процвітання України можливо як вільної держави, без підтримки ЄС.

Мета ЄС здається чітко сформована ,але не зрозуміло навіщо створювати економічний союз, створювати  спільний   ринок  послуг( матеріальних благ, капіталу і праці), впроваджувати  спільне  громадянство, вести  спільну зовнішню політику?

Знову ж таки комусь це вигідно. Коли вся Європа без кордонів. Відбувається швидший обмін інформацією. Більш масовий вплив.

Задумайтесь, чи потрібно нам вступати в Євросоюз?  Бути стадом овець, без властивості мислити? Продатись, як повія?  Позбавити майбутнього своїх дітей?

Ірина Левицька

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Політична філософія