Історія релігійМистицизм

Василь Валентин — монах-алхімік

Німецький алхімік, автор численних трактатів, монах — бенедиктинець Василь Валентин увійшов в історію алхімічних і хімічних дослідів як першовідкривач хімічних елементів і сполук.

Біографічна довідка

Василь Валентин імовірно з’явився на світ 1394 році. Він жив і виховувався в обителі братства бенедиктинців в місті  Ерфурт. В молодості подорожував по Англії і Бельгії. Своє життя присвятив вивченню хімічних властивостей металів. Працював над створенням формули «філософського каменю».

                                                                            Спадщина

Алхімік став першовідкривачем формули соляної кислоти. У трактатах описав властивості сірчаної кислоти, азотної кислоти, солей ртуті, нашатирю. Працював над взаємодією металів з солями. Велику увагу приділяв вивченню отрут і ліків. В процесі дослідів він ретельно вивчав властивості миш’яку і його з’єднання з іншими елементами.

Василь Валентин - монах-алхімік

Алхімік вперше в історії хімічним шляхом отримав ртуть, купорос, сурму. Вивчав можливість отримання ефіру шляхом з’єднання спирту з кислотами. Для цього використовував пізнання в області хімічного аналізу.  Алхімік звернув увагу на вплив речовин на організм людини. Він вивчав які із з’єднань надають шкоду здоровому організму, і в той же час допомагають вилікувати захворювання. В цьому відношенні він став першим, хто визначив відносність поняття отрут. Він перший вказав на те, що штучно створені речовини слід розглядати, виявляючи їх лікувальні властивості.

Свої висновки він засновував на знаннях в галузі науки, релігії та власних експериментів. Написав трактати: «Книга дванадцяти ключів», «Тріумфальна колісниця антимонія», «Трактат про природні і надприродні предмети металів і мінералів», «Про великого камені древніх мудреців», «Розкриття таємних прийомів», «Про мікрокосм», «Про таємну філософії »,« Азот »,« Останній заповіт ». Російською мовою опубліковані «Дванадцять ключів мудрості» і «Алхімічні трактати».

Іван Гудзенко

Яка твоя реакція?

Радість
1
Щастя
0
Любов
1
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Історія релігій