Історія релігійПроповідіХристиянство

Любов до Бога і людини як дві найбільші заповіді

isusБог  є джерелом  любові, тому  Своє творіння – людину, він направляє лише  до доброї мети.  Творець  цього світу посилає  заради любові до людей Свого Єдинородного Сина – Господа нашого Ісуса Христа, щоб  спасти людство від гріха.  Для того Він і став Людиною, щоб  взяти на Себе  гріхи  людські, викупивши нас від Адамового гріха , прокляття, і смерті.

Ісус  Христос  прийшов на землю, щоб  спасти  Богом обраний єврейський народ, Він  сказав: «Я не прийшов, щоб зруйнувати  закон, а доповнити Його». Ще  в старозавітній час, закон був написаний на кам’яних  скрижалях, але  за ним настане новозавітній, як про це стверджує  пророк Єремія, і тоді закон буде написаний  не на скрижалях, а на  людському серці.

З приходом  Сина Божого це пророцтво  здійснилося. Святий  Іоанн Золотоустий  пояснює, що Бог Отець  посилає Свого Сина – Ісуса Христа заради однієї мети – врятувати все людство від гріха, в жалюгідному стані якого перебував увесь  Богом обраний народ.

Сьогодні  світ потерпає від різних катастроф і бід, насильства, жорстокості, злоби, людської ненависті, а все це через те, що більшість із них втратили віру в Єдиного правдивого Бога, і віддалилися від Нього своїми  власними гріхами.

Христос  показує приклад як повинна жити людина згідно заповідей Божих, адже від її вчинків, поступків і дій залежатиме все майбутнє. А тому необхідно людині  про це завжди пам’ятати, щоб не загинути  у беззаконні.

Подвижник  християнської віри Феодорит Кирськський  говорить: «Дорога до Царства Небесного є важкою і тернистою, а шлях до пекла – легким, тому коли ти піднімаєшся  людино вгору, дивись  не оступись, щоб не впасти тобі  донизу».

Тому  ці заповіді Христові  є важливими  для  християн, адже це  дороговказ, світло   до спасіння, ходячи в якому  людина  матиме вічне життя разом з Ісусом Христом.

Амінь ! Слава Ісусу Христу!

 Ієрей Богдан Стрикалюк

Яка твоя реакція?

Радість
0
Щастя
0
Любов
0
Не завдоволений
0
Тупо
0

Интересно почитать:

Также в категории:Історія релігій