В Ісламі усі правила поведінки людей описані в шаріаті. Він є свого роду інструкцією або керівництвом до праведного і без грішного життя.  Згідно Шаріату, інтимні відносини в Ісламі дозволені тільки після нікаху (мусульманського таїнства шлюбу). До цього моменту молоді люди повинні зберігати цнотливість і чистоту, причому як дівчата, так і хлопці.

Сексуальні стосунки до шлюбу розглядаються як перелюб, і є гріхом, також заборонено займатися самозадоволенням і дивитися на статевий акт інших людей. Однак статева освіта є необхідною, тобто молоді люди повинні отримувати про це знання, причому до вступу в шлюб.

Інтимні стосунки в Iсламі.

Перша шлюбна ніч

Після проведення Нікаха молодим дозволяється вступити в статевий зв’язок. На це в шаріаті так само є звід правил, яких необхідно дотримуватися для уникнення гріха і отримання вдоволення Аллаха:

– В першу шлюбну ніч наречений повинен почастувати наречену солодощами, дозволеними напоями та прянощами;

– Подружжю бажано знаходитися в стані чистоти – мати тахарат.

– До вступу в інтимний зв’язок нареченому бажано вимовити такі слова поклавши свою долоню на лоб нареченій: Аллахумма інні асгалука хв хайріха ва Хайри ма джабальтаха Алейхем, ва Агуза бика хв шарріха ва Шаррі ма джабальтаха Алейхем;

– Після дуа слід зробити спільний двухракатний намаз, після чого прочитати молитву, просячи захисту від шайтана і благополуччя в сімейному житті.

– Вступати в статевий зв’язок слід зі слів: Бісміллягі Рахманір-Рахім.

– Після статевого акту необхідно взяти гусль.

– Якщо після одного акту подружжя бажають зробити ще один, то необхідно піти підмитися, а краще взяти обмивання.

Усі наступні статевий акти, слід починати в стані тахарат зі слів «Бісміллягі Рахманір-Рахім», після акту брати гусль.

Пози і види статевого акту.

В Ісламі на інтимні стосунки подружжя є всього три заборони:

1) Заборонено займатися секом під час менструацій і післяпологового кровотечі;

2) Не можна займатися сексом  в задній прохід;

3) Статевий акт заборонений в дні місяця Рамадан і в стані  храму під час хаджу.

Таким чином, подружжю дозволено статевий акт в будь-якій позі, в будь-який час. У будь-якому місці, крім тих, які не можна оскверняти. Також дозволений оральний секс. Під час менструацій чоловікові заборонено торкатися жінки в області від пупка до колін, проте жінка не повинна відмовляти чоловікові в інтимному плані, вона зобов’язана задовольнити чоловіка іншими способами.

Народження дитини – це милість Аллаха. Тому в Ісламі вагітність є радістю, яку чекають з нетерпінням. Однак буває, що подружжя не готові стати батьками в даний період часу, на цей випадок мусульманам дозволено захищатися будь-якими способами, які не шкодять здоров’ю. У разі настання вагітності робити аборт категорично забороняється, це є великим гріхом.

Інтимні стосунки під час вагітності дозволені, але чоловік повинен покладатися на самопочуття дружини, і якщо їй важко переносити близькість, то варто утриматися, хоча в разі відмови на близькість дружина зобов’язана задовольнити чоловіка іншими способами.

Іван Гудзенко